Designový Časopis
Designový Časopis
Kočičí Nábytek

Polkota

Kočičí Nábytek Pokud máte kočku, pravděpodobně jste při výběru domu pro ni měli alespoň dva z těchto tří problémů: nedostatek estetiky, udržitelnosti a pohodlí. Tento závěsný modul však tyto problémy řeší kombinací tří faktorů: 1) Minimalistický design: jednoduchost tvaru a variabilita barevného designu; 2) Ekologicky šetrné: dřevní odpad (piliny, hobliny) je bezpečný pro zdraví kočky a jejího majitele; 3) Univerzálnost: moduly jsou navzájem kombinovány, což vám umožňuje vytvořit samostatný byt pro kočky ve vašem domě.

Název projektu : Polkota, Jméno designérů : Nadezhda Kiseleva, Jméno klienta : Nadezhda Kiseleva.

Polkota Kočičí Nábytek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.