Designový Časopis
Designový Časopis
Bicyklový Signalizační Systém

Reggal Originals

Bicyklový Signalizační Systém Reggal Originals je prototyp konceptu signálního designu, který cyklistům pomáhá ukázat svůj směrový záměr jiným motoristům. Prototyp je navržen tak, aby motoristé mohli vidět ze všech stran. Produkt je možné dosáhnout dvěma způsoby: přední a zadní. Nejdůležitější ze všeho je, že musí být integrován do jediného systému. Tímto způsobem musí mít produkt prvotřídní pocit, který se bez problémů vynoří do kola bez vyčnívajících položek. Přední signalizační světla jsou vytvořena pomocí LED světel, která by pěkně seděla do drážek kovového prstence.

Název projektu : Reggal Originals, Jméno designérů : Tay Meng Kiat Nicholas, Jméno klienta : .

Reggal Originals Bicyklový Signalizační Systém

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.