Designový Časopis
Designový Časopis
Zahrada

Tiger Glen Garden

Zahrada Zahrada Tiger Glen Garden je kontemplační zahrada postavená v novém křídle Johnsonova uměleckého muzea. Inspiruje se čínským podobenstvím, které se jmenuje Tři smíchy tygří gleny, ve kterém tři muži překonali své sektářské rozdíly a našli jednotu přátelství. Zahrada byla navržena ve strohém stylu zvaném karesansui v japonštině, ve kterém je vytvořen obraz přírody s uspořádáním kamenů.

Název projektu : Tiger Glen Garden, Jméno designérů : Marc Peter Keane, Jméno klienta : Johnson Museum of Art.

Tiger Glen Garden Zahrada

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.