Designový Časopis
Designový Časopis
Počítačová Myš

Snowball

Počítačová Myš Sněhová koule je navržena tak, aby fungovala obráceně, pokud jde o běžné používání myši. Zařízení má jednoduchou, ale poutavou formu doplněnou jedinečnou velitelskou jednotkou, kterou lze přizpůsobit pomocí alternativního barevného provedení případu i velitelské jednotky také různými funkcemi, které těží z konstrukčního a pracovního principu. Se zabudovaným vnitřním systémem obsahujícím dva optické sledovače se sněhové koule sledují ve dvou kolmých rovinách. Tato schopnost osvobozuje použití a zcela přizpůsobuje uživatelské prostředí.

Název projektu : Snowball, Jméno designérů : Hakan Orel, Jméno klienta : .

Snowball Počítačová Myš

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.