Designový Časopis
Designový Časopis
Faucet

Amphora

Faucet Amphora série je navržena tak, aby propojila minulost a budoucnost a dává šanci zažít základní a funkční formy starověku. Nebylo snadné, jako v dnešní době, dosáhnout dosažitelné vody našeho životního zdroje v těchto dnech. Faucetova neobvyklá podoba pochází ze staletí před dnes, ale její kazeta pro úsporu vody přináší zítra. Faucet retro navržený z pouličních fontán starověku a přináší vaší koupelně estetický vzhled.

Název projektu : Amphora, Jméno designérů : E.C.A. Design Team, Jméno klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Faucet

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.