Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Nábytek

Screw Chair

Multifunkční Nábytek V dnešním odvážném životě je střední třída a nízkopříjmová část společnosti pod ekonomickým tlakem, a proto se více zajímají o jednoduchý, levný a využitý nábytek než elegantní design. Více než většina nábytkových jednotek je vyrobena pro jeden použití, která zvyšují potřebu víceuživatelského produktu. Hlavním využitím tohoto designu je židle. Posunem částí židle, které byly spojeny se šrouby, se daly použít i další stolky a police. Kromě toho se části židle mohou shromažďovat v krabici, která je hlavní součástí tohoto designu.

Název projektu : Screw Chair, Jméno designérů : Arash Shojaei, Jméno klienta : Arshida.

Screw Chair Multifunkční Nábytek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.