Designový Časopis
Designový Časopis
Identita Značky

PetitAna

Identita Značky PetitAna - Handmade věci pro elegantní dítě, je značka různých věcí pro kojence (oblečení, doplňky, nábytek, doplňky pro školky, hračky). Značka byla inspirována kombinací krátké formy designérského jména Anastasia a francouzského slova „Petit“, což znamená dítě, dítě, dítě. Název s ručním písmem zdůrazňuje skutečnost, že výrobky jsou vyráběny ručně. Barevná paleta a elegantní grafické prvky odrážejí sofistikovaný designérský přístup při tvorbě této značky.

Název projektu : PetitAna, Jméno designérů : Anastasia Smyslova, Jméno klienta : AnaStasia art&design.

PetitAna Identita Značky

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.