Designový Časopis
Designový Časopis
Brýle

Mykita Mylon, Basky

Brýle Kolekce MYKITA MYLON je vyrobena z lehkého polyamidového materiálu s vynikající individuální přizpůsobitelností. Tento speciální materiál je vytvořen vrstvu po vrstvě díky technice Selective Laser Sintering (SLS). Interpretací tradičního kulatého a oválného tvaru pantografických brýlí, který byl módní ve 30. letech, přidává model BASKY novou tvář do této kolekce brýlí, která byla původně navržena pro použití ve sportu.

Název projektu : Mykita Mylon, Basky, Jméno designérů : Mykita Gmbh, Jméno klienta : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Brýle

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.