Designový Časopis
Designový Časopis
Živý Hudební Bar

Lido Cafe

Živý Hudební Bar První patro je zážitek pod vodou a druhé patro je zážitek nad vodou. Podvodní zážitek zahrnuje světelný orgán jako jevištní pozadí, DMX LED podsvícené motýlené skleněné skleněné tyčinky, rybí DMX LED hedvábné lucerny, akvária v otvorech okna a celý prostor je osvětlen efektovými světly H2O. Ve druhém patře jsou do zdi nástěnné malby zasazeny tenké svislé pruhy zrcadla v náhodném rozestupu. Laserová světla a pohyb se odrážejí v zrcadlových pásech a zvyšují pocit pohybu a zároveň naznačují sluneční světlo mezi stromy

Název projektu : Lido Cafe, Jméno designérů : Mario J Lotti, Jméno klienta : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Živý Hudební Bar

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.