Designový Časopis
Designový Časopis
Dámská Kolekce

The Hostess

Dámská Kolekce Kolekce absolventů Darie Zhiliaeva je o ženskosti a mužnosti, síle a křehkosti. Inspirací sbírky je stará pohádka z ruské literatury. Hostitelka Měděné hory je kouzelným patronem horníků ze staré ruské pohádky. V této sbírce můžete vidět krásné sňatky přímých linií inspirované hornickými uniformami a půvabné objemy ruského národního kroje. Členové týmu: Daria Zhiliaeva (návrhářka), Anastasiia Zhiliaeva (asistentka návrháře), Ekaterina Anzylova (fotografka)

Název projektu : The Hostess , Jméno designérů : Daria Zhiliaeva, Jméno klienta : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  Dámská Kolekce

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.