Designový Časopis
Designový Časopis
Set Top Box

T-Box2

Set Top Box T-Box2 je nové technické zařízení, které integruje internet, multimédia a komunikaci a nabízí domácím uživatelům rozmanité interaktivní služby, včetně masivního přehrávání internetového obsahu a HD videohovorů. Po připojení STB k televizi v prostředí rodinné sítě může uživatel rychle upgradovat běžnou televizi na inteligentní televizi, což přináší rodinným uživatelům vynikající zážitek z AV zábavy.

Název projektu : T-Box2, Jméno designérů : Ke Zhang, Jméno klienta : Technicolor.

T-Box2 Set Top Box

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.