Designový Časopis
Designový Časopis
Vinárna

Crombe 3.0

Vinárna Cílem konceptu vinárny Crombé bylo, aby zákazníci zažili zcela nový způsob nakupování. Základní myšlenkou bylo začít od vzhledu a pocitu skladu, do kterého jsme následně přidali světlo a jemnost. Přestože jsou vína prezentována v původním obalu, čisté linie kovových rámů stále zajišťují povědomí a perspektivu. Každá láhev visí v rámu ve stejném sklonu, ve kterém by je obsluhoval sommelier. Ve 12 m stojanu jsou umístěny šampaňské a skříňky. Na jednu skříňku mohou zákazníci bezpečně uložit až 30 lahví.

Název projektu : Crombe 3.0, Jméno designérů : Five Am, Jméno klienta : FIVE AM.

Crombe 3.0 Vinárna

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.