Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

Jae Murphy

Corporate Identity Negativní prostor se používá proto, že diváky zvědaví a jakmile zažijí ten okamžik Aha, okamžitě se jim líbí a zapamatují si ho. Logo má iniciály J, M, kameru a stativ začleněné do negativního prostoru. Protože Jae Murphy často fotografuje děti, velké schody tvořené jménem a nízko umístěná kamera naznačují, že děti jsou vítány. Designem Corporate Identity se dále vyvíjí negativní myšlenka na prostor z loga. Ke každé položce přidává novou dimenzi a činí slogan „Neobvyklý pohled na samozřejmost“ pravdivým.

Název projektu : Jae Murphy, Jméno designérů : Luka Balic, Jméno klienta : Jae Murphy Photography.

Jae Murphy Corporate Identity

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.