Designový Časopis
Designový Časopis
Osvětlená Váza

Ampoule

Osvětlená Váza Kapka světla, archetypální a čistá forma, která ve svém dynamickém podnětu vypráví o jedinečné básni květinového daru. To je inspirativní myšlenka obří vázy pro jednu květinu, designový prvek, který charakterizuje každý prostor svou jednoduchostí a vypráví kouzlo své historie.

Název projektu : Ampoule, Jméno designérů : Federico Traverso, Jméno klienta : Myyour.

Ampoule Osvětlená Váza

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.