Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Berle

Lazarus

Multifunkční Berle jednoduchý, možný neelektrický stroj pracovní síly, skutečně navržený pro sociální interakce a rehabilitaci zdravotně postižených. Protože není trapné, dokonale napodobuje chodící proces běžného člověka. Jako příklad se vždy pohybuje paže na druhou stranu nohy. noha postižená může s tím stoupat po schodech, protože může rozmístit hole. Také hole lze přeměnit v perfektní židli. Pokud ne, Lazarus načte hole. Jako lékařský stroj je Lazarus efektivní, protože uživatel se může při normální sociální interakci postupně a automaticky rehabilitovat, aniž by přestal pracovat na rehabilitaci.

Název projektu : Lazarus, Jméno designérů : Sung-Hyeon Yoo, Jméno klienta : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Multifunkční Berle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.