Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl, Podstavec, Podstavec

Trifold

Stůl, Podstavec, Podstavec Tvar trojkolí je informován kombinací trojúhelníkových povrchů a unikátní skládací sekvence. Má minimalistický, ale složitý a sochařský design, ze všech úhlů pohledu odhaluje jedinečnou kompozici. Design může být upraven tak, aby vyhovoval různým účelům, aniž by byla ohrožena jeho strukturální integrita. Trifold je ukázkou digitálních výrobních metod a využití nových výrobních technologií, jako je robotika. Výrobní proces byl vyvinut ve spolupráci s robotickou výrobou se specializací na skládání kovů pomocí 6-osých robotů.

Název projektu : Trifold, Jméno designérů : Max Hauser, Jméno klienta : .

Trifold Stůl, Podstavec, Podstavec

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.