Designový Časopis
Designový Časopis
Náhrdelník A Náušnice Sada

Ocean Waves

Náhrdelník A Náušnice Sada Náhrdelník z oceánských vln je krásný kousek současných šperků. Základní inspirací návrhu je oceán. Je to rozlehlost, vitalita a čistota jsou klíčové prvky promítané do náhrdelníku. Návrhář využil vyvážení modré a bílé k tomu, aby představil vizi stříkající vlny oceánu. Je ručně vyráběné z 18 K bílého zlata a poseté diamanty a modrým safírem. Náhrdelník je poměrně velký, ale jemný. Je navržen tak, aby odpovídal všem formám oblečení, ale je vhodnější pro spárování s výstřihem, aby se nepřekrýval.

Název projektu : Ocean Waves, Jméno designérů : Rajashri Parashar, Jméno klienta : Rajashri Parashar.

Ocean Waves Náhrdelník A Náušnice Sada

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.