Designový Časopis
Designový Časopis
Tištěný Textil

The Withering Flower

Tištěný Textil The Withering Flower je oslava síly obrazu květina. Květina je populární předmět psaný jako personifikace v čínské literatuře. Na rozdíl od popularity kvetoucí květiny jsou obrazy rozpadající se květiny často spojovány s jinxem a tabu. Kolekce se zabývá tím, co formuje vnímání komunity na to, co je vznešené a nadšené. Textilní technika, navržená v tylových šatech o délce 100 až 200 cm, sítotisk na průsvitných pletivových tkaninách, umožňuje, aby výtisky zůstaly neprůhledné a pružné na síťovině, a vytvářejí vzhled výtisků nad vodou.

Název projektu : The Withering Flower, Jméno designérů : Tsai Jung Chiang, Jméno klienta : Angela Chiang.

The Withering Flower Tištěný Textil

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.