Designový Časopis
Designový Časopis
Infographic S Animovaným Gif

All In One Experience Consumption

Infographic S Animovaným Gif Projekt All In One Experience Consumption je Big Data Infographic, který zobrazuje informace, jako je účel, typ a spotřeba návštěvníků komplexních nákupních center. Hlavní obsah se skládá ze tří reprezentativních Insights odvozených z analýzy Big Data a jsou uspořádány shora dolů podle pořadí důležitosti. Grafika se provádí pomocí izometrických technik a je seskupena do reprezentativní barvy každého subjektu.

Název projektu : All In One Experience Consumption, Jméno designérů : YuJin Jung, Jméno klienta : BC Card.

All In One Experience Consumption Infographic S Animovaným Gif

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.