Designový Časopis
Designový Časopis
Hypercar

Brescia Hommage

Hypercar V dobách high-tech všech digitálních gadgetů, rovinnosti dotykových obrazovek a racionálních jednoobjemových vozidel je projekt Brescia Hommage starou školní dvoumístnou hypercarovou designovou studií, která se považuje za oslavu v době, kdy elegantní jednoduchost, vysoká dotyková materialita, pravidlem hry byla syrová síla, čistá krása a přímé spojení mezi člověkem a strojem. V době, kdy stateční a důmyslní muži jako Ettore Bugatti vytvořili mobilní zařízení, která ohromila svět.

Název projektu : Brescia Hommage, Jméno designérů : Robson Marques de Pontes, Jméno klienta : Robson Marques de Pontes.

Brescia Hommage Hypercar

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.