Designový Časopis
Designový Časopis
Sochařství

Atgbeyond

Sochařství Xi'an se nachází na počátečním místě Velké hedvábné silnice. V tvůrčím procesu výzkumu umění kombinují moderní povahu značky hotelu Xi'an W, zvláštní historii a kulturu Xi'an a nádherné umělecké příběhy dynastie Tang. Pop v kombinaci s graffiti uměním se stal uměleckým vyjádřením hotelu W, který měl hluboký dopad.

Název projektu : Atgbeyond, Jméno designérů : Lin Lin, Jméno klienta : Marriott Group W hotel Xi'an.

Atgbeyond Sochařství

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.