Designový Časopis
Designový Časopis
Balené Koktejly

Boho Ras

Balené Koktejly Boho Ras prodává balené koktejly vyrobené z nejlepších místních indických lihovin. Produkt nese českou atmosféru, která zachycuje netradiční umělecký životní styl a vizuální podoba produktu je abstraktním vyobrazením bzučení, které spotřebitel dostane po pití koktejlu. Dokonale se podařilo dosáhnout středu, kde se setkávají globální a místní, kde se spojují a vytvářejí pro produkt Glocal vibe. Boho Ras prodává čisté lihoviny ve 200ml lahvích a balené koktejly ve 200ml a 750ml lahvích.

Název projektu : Boho Ras, Jméno designérů : Abhijeet Thakur, Jméno klienta : Abhijeet Thakur.

Boho Ras Balené Koktejly

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.