Designový Časopis
Designový Časopis
Dámská Kolekce

Utopia

Dámská Kolekce V této sbírce byla Yina Hwang inspirována hlavně symetrickými a asymetrickými tvary s nádechem undergroundové hudební kultury. Tuto sbírku kurátorka založila na svém klíčovém okamžiku sebevědomí a vytvořila sbírku funkčních, ale abstraktních oděvů a doplňků, které ztělesňují příběh její zkušenosti. Každý potisk a textilie v projektu je originální a jako základ textilie použila hlavně PU kůže, satén, Power Mash a Spandex.

Název projektu : Utopia, Jméno designérů : Yina Hwang, Jméno klienta : Yina Hwang.

Utopia Dámská Kolekce

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.