Designový Časopis
Designový Časopis
Branding Salon Krásy

Silk Royalty

Branding Salon Krásy Cílem procesu značky je umístit značku do kategorie high-end tím, že se přizpůsobí globálním trendům v líčení a péči o pleť. Elegantní ve svém interiéru i exteriéru a nabízí klientům luxusní útočiště k ústupu k péči o sebe a ponechání obnovené. Součástí procesu návrhu bylo úspěšné předání této zkušenosti spotřebitelům. Proto byl vyvinut Alharir Salon, který vyjadřuje ženskost, vizuální prvky, opulentní barvy a textury s důrazem na jemné detaily, které dodávají větší jistotu a pohodlí.

Název projektu : Silk Royalty , Jméno designérů : Satie Abuobeida Eljack, Jméno klienta : Satie.

Silk Royalty  Branding Salon Krásy

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.