Designový Časopis
Designový Časopis
Prémiová Značka Pro Děti

Lady Already

Prémiová Značka Pro Děti Luxusní úplet pro dívky je vyroben pouze z nejlepších kašmírových a vlněných přízí získaných z nejlepších světových výrobců. Tvůrce věří, že každá mladá dívka je skvělá a potřebuje zvláštní prostředí, aby zářila a jiskřila. S nadšením pracuje na tom, aby se ujistila, že vaše vzácná drobná dáma se ve svém novém úpletu cítí úžasně. Vždy dělá to nejlepší, co vytváří perfektní oblečení, aby vyjádřila styl a individualitu vaší malé dámy. Díky pletenému oblečení se dívky cítí v každém stehu měkké a hedvábné luxusní pleteniny báječnou láskou, péčí a trochou magie

Název projektu : Lady Already, Jméno designérů : Elena Starostina, Jméno klienta : Elena Starostina.

Lady Already Prémiová Značka Pro Děti

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.