Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl

Codependent

Stůl Spoluzávislost vede k psychologii a designu, konkrétně se zaměřuje na fyzický projev psychického stavu, spoluzávislost. Tyto dvě vzájemně propojené tabulky se musí navzájem spolehnout, aby fungovaly. Tyto dvě formy nejsou schopné stát osamoceně, ale společně vytvářejí jednu funkční formu. Konečná tabulka je mocným příkladem, jehož celek je větší než součet jeho částí.

Název projektu : Codependent, Jméno designérů : Fletcher Eshbaugh, Jméno klienta : 1th Studio.

Codependent Stůl

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.