Designový Časopis
Designový Časopis
Ocenění

Nagrada

Ocenění Tento design je realizován tak, aby přispěl k normalizaci života během sebeizolace a vytvořil speciální ocenění pro vítěze online turnajů. Design ceny představuje přeměnu pěšce na královnu jako uznání pokroku hráče v šachu. Cena se skládá ze dvou plochých figurek, královny a pěšce, které jsou do sebe vloženy díky úzkým štěrbinám tvořícím jeden pohár. Design ocenění je odolný díky nerezové oceli a je vhodný pro přepravu k vítězi poštou.

Název projektu : Nagrada, Jméno designérů : Igor Dydykin, Jméno klienta : DYDYKIN.

Nagrada Ocenění

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.