Designový Časopis
Designový Časopis
Uv Sterilizátor

Sun Waves

Uv Sterilizátor SunWaves je sterilizátor schopný eliminovat bakterie, plísně, bakterie a viry za pouhých 8 sekund. Navrženo tak, aby rozložilo bakteriální zátěž přítomnou na površích, jako jsou kávové šálky nebo podšálky. SunWaves byl vynalezen s ohledem na neutěšenou situaci roku COVID-19, aby vám pomohl užít si gesto, jako je bezpečné pití čaje v kavárně. Lze jej použít v profesionálním i domácím prostředí, protože jednoduchým gestem se ve velmi krátké době sterilizuje pomocí UV-C světla, které má dlouhou životnost a minimální údržbu a také pomáhá redukovat jednorázový materiál.

Název projektu : Sun Waves, Jméno designérů : Giuseppe Santacroce, Jméno klienta : C.O.L.D.A.P. SRL.

Sun Waves Uv Sterilizátor

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.