Designový Časopis
Designový Časopis
Venkovní Konferenční Stolek

Growing Table

Venkovní Konferenční Stolek Pěstitelský stůl je vyroben z ořechového tvrdého dřeva, které odráží barvu půdy a vytváří pozadí, které zviditelňuje rostliny. Celkový design je průnikem dynamického pohybu a statického držení těla. Tabulka poskytuje prostor, kde mohou rostliny růst a být vidět u stolu, aby se vytvořilo místo pro relaxaci a interakci s přírodou. Povrch stolu rozptyluje světlo a vytváří skleníkový efekt. Konečně je stůl vyroben pro snadné skladování; mohl by se srazit do kvádrů o rozměrech 26 "x 26" x 4 ".

Název projektu : Growing Table, Jméno designérů : Nga Ying, Amy Sun, Jméno klienta : .

Growing Table Venkovní Konferenční Stolek

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.