Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelář

White Paper

Kancelář Interiér plátna připomíná prostor pro tvůrčí přínos designérů a vytváří příležitosti pro nesčetné vystavení procesu designu. Jak každý projekt postupuje, stěny a desky jsou pokryty výzkumem, náčrtky a prezentacemi, zaznamenávají vývoj každého designu a stávají se deníkem designérů. Bílé podlahy a mosazné dveře, které se jedinečně a odvážně používají pro robustní každodenní použití, shromažďují otisky prstů a otisky prstů od zaměstnanců a klientů, což svědčí o růstu společnosti.

Název projektu : White Paper, Jméno designérů : Lam Wai Ming, Jméno klienta : Design Systems Ltd..

White Paper Kancelář

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.