Designový Časopis
Designový Časopis
Ovládací Centrum

Functional Aesthetic

Ovládací Centrum Výzvou při navrhování tohoto letištního řídícího střediska je efektivně přizpůsobit hustě vybavené technické prostory, omezit logistické rušení neočekávanými událostmi a nakonec zefektivnit činnost řídícího střediska. Prostor se skládá ze 3 funkčních oblastí: Zóna denní správy a provozu, zóna řízení provozu a zóna nouzového řízení. Hlavní strop a extrudované hliníkové stěnové panely jsou zřetelnými architektonickými prvky, které také uspokojí požadavky na akustiku, osvětlení a klimatizaci prostoru.

Název projektu : Functional Aesthetic, Jméno designérů : Lam Wai Ming, Jméno klienta : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Ovládací Centrum

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.