Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl Přeměnitelný Na Postel

1,6 S.M. OF LIFE

Stůl Přeměnitelný Na Postel Hlavním konceptem bylo komentovat skutečnost, že se naše životy zmenšují, aby se vešly do uzavřeného prostoru naší kanceláře. Nakonec jsem si uvědomil, že každá civilizace může mít velmi odlišné vnímání věcí v závislosti na jejím sociálním kontextu. Tento stůl může být například použit pro siestu nebo na několik hodin spánku v noci v těch dnech, kdy se někdo snaží dodržet termíny. Projekt byl pojmenován podle rozměrů prototypu (2,00 metrů dlouhý a 0,80 metrů široký = 1,6 sm) a skutečnosti, že práce v našem životě zabírá stále více místa.

Název projektu : 1,6 S.M. OF LIFE, Jméno designérů : Athanasia Leivaditou, Jméno klienta : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Stůl Přeměnitelný Na Postel

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.