Designový Časopis
Designový Časopis
Konvice

Unpredictable

Konvice V budoucnu bude uživatelské zkušenosti hrát stále důležitější roli při návrhu produktu. Vzhledem k tomu, že každý spotřebitel má svou jedinečnou vlastnost, měl by být při navrhování humanizovanějších produktů zohledněn pocit spotřebitele ve všech aspektech. Koncept tohoto designu je povzbudit uživatele, aby navrhli vlastní čajovou konvici podle jejich smyslu a představivosti. Rozebráním a opětovným sestavením různých flexibilních komponent mohou uživatelé změnit vzhled konvice a použití metod, které přináší spoustu zábavy v každodenním životě.

Název projektu : Unpredictable, Jméno designérů : zhizhong, Jméno klienta : .

Unpredictable Konvice

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.