Designový Časopis
Designový Časopis
Pro Hands-Free Chatování

USB Speaker and Mic

Pro Hands-Free Chatování Reproduktor a mikrofon USB DIXIX je navržen tak, aby fungoval. Mikrofon je ideální pro hands-free konverzaci přes internet, mikrofon je přímo proti vám, aby jasně přenesl váš hlas příjemci, a reproduktor vystoupí na hlas od osoby, se kterou komunikujete.

Název projektu : USB Speaker and Mic, Jméno designérů : Yen Lau, Jméno klienta : Dixix International Ltd..

USB Speaker and Mic Pro Hands-Free Chatování

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.