Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Make-Upů

Kjaer Weis

Kolekce Make-Upů Design kosmetické řady Kjaer Weis překonává základy ženského makeupu do jeho tří základních oblastí použití: rtů, tváří a očí. Navrhli jsme výlisky tvarované tak, aby odrážely funkce, které budou použity k vylepšení: tenká a dlouhá pro rty, velká a hranatá pro tváře, malá a kulatá pro oči. Je zřejmé, že se výlisky otvírají inovativním bočním pohybem, vyfukujícím jako křídla motýla. Tyto výplně, které lze zcela znovu naplnit, jsou záměrně konzervovány, nikoli recyklovány.

Název projektu : Kjaer Weis, Jméno designérů : Marc Atlan, Jméno klienta : .

Kjaer Weis Kolekce Make-Upů

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.