Designový Časopis
Designový Časopis
Kreslení Šablon

insectOrama

Kreslení Šablon InsectOrama je sada 6 výkresových šablon obsahujících 48 tvarů. Děti (a dospělí) je mohou použít k kreslení imaginárních tvorů. Na rozdíl od většiny výkresových šablon insectOrama neobsahuje kompletní tvary, ale pouze části: hlavy, těla, tlapky ... Samozřejmě hmyzí části, ale také kousky jiných zvířat a lidí. Pomocí tužky lze vystopovat nekonečnou řadu tvorů na papír a poté je obarvit.

Název projektu : insectOrama, Jméno designérů : Stefan De Pauw, Jméno klienta : .

insectOrama Kreslení Šablon

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.