Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelář

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS

Kancelář S využitím strukturální a formalistické kvality sádrokartonu se bílá síť rozkládá na šedém pozadí. Bílé čáry jsou vytvořeny tak, aby sloužily různým funkcím interiéru (knihovna, osvětlení, úložiště CD, regály a stoly). Tento koncept vychází z filozofie holistického designu a existují také vlivy teorie chaosu.

Název projektu : STUDIO NL CONTROLLED CHAOS, Jméno designérů : Athanasia Leivaditou, Jméno klienta : ATHANASIA LEIVADITOU (STUDIO NL) - www.studionl.com.

STUDIO NL CONTROLLED CHAOS Kancelář

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.