Designový Časopis
Designový Časopis
Náušnice

GEMEL

Náušnice Mým cílem bylo vytvořit drahokam pomocí lisování jako metody výroby a využít produkt v mých historicky odkazovaných klenotnických designech. Výsledkem je lehký replikový drahokam „Gemel“. „Gemel“ lze vyrábět v široké škále živých barev, vzorů a velikostí. „Gemel“ je lehký, což umožňuje, aby se „Gemel“ z velkého kamene používal jako náušnice, které jsou pohodlné pro uživatele. Použití „Gemel“ mi dává příležitost k tomu, aby se do mého šperkového designu začlenila celá řada tvarů a barev.

Název projektu : GEMEL, Jméno designérů : Katherine Alexandra Brunacci, Jméno klienta : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Náušnice

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.