Designový Časopis
Designový Časopis
Pláštěnka

UMBRELLA COAT

Pláštěnka Tato pláštěnka je kombinací pláště do deště, deštníku a nepromokavých kalhot. V závislosti na povětrnostních podmínkách a množství deště může být nastavena na různé úrovně ochrany. Jeho jedinečnou vlastností je, že kombinuje pláštěnku a deštník do jedné položky. S „deštníkem pláštěnka“ máte volné ruce. Také může být ideální pro sportovní aktivity, jako je jízda na kole. Kromě toho v přeplněné ulici nenarazíte na další deštníky, protože deštník se nachází nad rameny.

Název projektu : UMBRELLA COAT, Jméno designérů : Athanasia Leivaditou, Jméno klienta : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Pláštěnka

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.