Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

Furniture of positive emotions

Komoda Je to komoda v komodě, která je jako sestávající ze dvou různých produktů - komoda s dveřmi a komoda se zásuvkami. Díky neobvyklým dveřím byla komoda plně funkční a otevírání dveří je jako krab s otevřenými drápy. Unikátní nábytek, který přináší radost. Jednoduše vyrobit. Dejte hnutí iluzi. Žádný další analog pro tento nábytek.

Název projektu : Furniture of positive emotions, Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Komoda

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.