Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní Design

First Photographs of Hong Kong

Výstavní Design Modely indikátorů svítilen byly nastaveny tak, aby návštěvníky vedly ke vchodu do výstavního sálu, kde čeká obrovský model bílé kamery. Před ním stojí návštěvníci, kteří vidí překrývající se pohledy na černobílé fotografie raného Hongkongu a aktuální exteriér výstaviště. Takové nastavení znamená, že návštěvníci si mohou prostřednictvím obří kamery prohlédnout starý Hongkong a prostřednictvím této výstavy objevit historii fotografie z Hongkongu. Vnitřní rotundy a výstavní stojany ve tvaru domu byly nastaveny tak, aby zobrazovaly historické fotografie a představovaly ztělesnění „Victoria City“.

Název projektu : First Photographs of Hong Kong, Jméno designérů : Lam Wai Ming, Jméno klienta : Hong Kong Photographic Culture Association; Cécile Léon Art Projects.

First Photographs of Hong Kong Výstavní Design

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.