Designový Časopis
Designový Časopis
Cover For Menu

Magnetic menu

Cover For Menu Několik plastových průhledných fólií spojených s magnety, které slouží jako perfektní obal pro různé typy tištěných materiálů. Snadné použití. Snadná výroba a údržba. Dlouhodobý produkt, který šetří čas, peníze, suroviny. Přátelský k životnímu prostředí. Snadno přizpůsobitelný pro různé účely. Ideální použití v restauracích jako kryt menu. Když vám číšník přinese pouze jednu stránku s ovocnými koktejly a pouze jednu stránku s dorty pro vašeho přítele, je to téměř jako přizpůsobené nabídky vytvořené právě pro vás.

Název projektu : Magnetic menu, Jméno designérů : Dragan Jankovic, Jméno klienta : .

Magnetic menu Cover For Menu

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.