Designový Časopis
Designový Časopis
47 "led Tv Podporující Hd Vysílání

Triump

47 "led Tv Podporující Hd Vysílání Konstruktivistické přístupy stimulující pocity štíhlosti, upravené hrany byly naší inspirací. Designér chtěl vyživovat haptické a vizuální smysly diváků iluzemi vytvořenými z různých materiálů, jako je sklo, plech, chromované povrchy a bílé světlo.

Název projektu : Triump, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : .

Triump 47 "led Tv Podporující Hd Vysílání

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.