Designový Časopis
Designový Časopis
46 "led Tv Podporující Hd Vysílání

V TV - 46120

46 "led Tv Podporující Hd Vysílání Inspirován vysoce reflexními povrchy a zrcadlovými efekty. Přední a zadní zadní kryt je vyroben z technologie vstřikování plastů. Střední část je vyrobena z lití plechu. Podpěrný stojan je speciálně navržen se sklem malovaným ze zadní strany a průsvitným krkem s chromovanými detaily prstenu. Úroveň lesku použitá na povrchech byla dosažena speciálními procesy lakování.

Název projektu : V TV - 46120, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : .

V TV - 46120 46 "led Tv Podporující Hd Vysílání

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.