Designový Časopis
Designový Časopis
Hodiny Aplikace

Dominus plus

Hodiny Aplikace Dominus plus vyjadřuje čas originálním způsobem. Jako tečky na kusech dominoe představují tři skupiny teček: hodiny, desítky minut a minut. Denní čas lze vyčíst z barvy teček: zelená pro AM; žlutá pro PM. Aplikace obsahuje časovač, budík a zvonkohry. Všechny funkce lze ovládat dotykem diskrétních rohových bodů. Měl originální a umělecký design představující skutečnou tvář 21. století. Je navržen v krásné symbióze s případy přenosných zařízení Apple. Má jednoduché rozhraní s několika málo potřebnými slovy k jeho ovládání.

Název projektu : Dominus plus, Jméno designérů : Albert Salamon, Jméno klienta : .

Dominus plus Hodiny Aplikace

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.