Designový Časopis
Designový Časopis
42 "bms Led Tv

Agile

42 "bms Led Tv AGILE LED TV je navržena tak, aby zdůrazňovala obraz na obrazovce použitím úzkého rámečku a zachycením televizního trendu s tenkým vzhledem. Ostrost na tenkém okraji kolem obrazovky poskytuje různé odrazy a zář světla na povrchu, což vede k lehkosti designu. To také ovlivňuje design televizního stojanu. Kovové povrchové úpravy s mate-plastovými nohami a poloprůhledným nožním krkem se provádí stejným cílem u televizoru. Součástí přizpůsobení AGILE jsou transparentní čočky v barvách.

Název projektu : Agile, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : .

Agile 42 "bms Led Tv

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.