Designový Časopis
Designový Časopis
Realitní Kancelář

The Ribbon

Realitní Kancelář Například "Dance of the Ribbon", s otevřeným prostorovým měřítkem, celkový prostor je bílý, využijte konceptu účtování nábytku, utvářejte vztah propojující se s prostorem, nejzajímavější je vztah mezi stěnou a skříní, integrujte stůl se stropem a zemí, úmyslně vylomit část nepravidelnou geometrií, nejen pokrýt nadměrné množství defektů paprsku, ale také ukázat moderní skutečný koncept, zobrazující abstraktní představu o stuze pomocí odrazu světla.

Název projektu : The Ribbon, Jméno designérů : Kris Lin, Jméno klienta : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Realitní Kancelář

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.