Designový Časopis
Designový Časopis
Zásuvka, Židle A Stůl Combo

Ludovico Office

Zásuvka, Židle A Stůl Combo Stejně jako u hlavního nábytku Ludovico má i tato kancelářská verze obvioulsy stejný princip, jako je skrýt celou židli v šuplíku s tím, že židle není pozorována, a je považována za součást hlavního nábytku. Většina z nich si bude myslet, že židle jsou pár dalších zásuvek. Teprve když se stáhneme zpět, uvidíme židli doslova vycházející z tak přeplněného prostoru naplněného zásuvkami. Inspirací ve velké míře přišla návštěva Pittamigliovy kasty a všech jejích symbolických skrytých zpráv, skrytých a nečekaných dveří nebo plných pokojů.

Název projektu : Ludovico Office, Jméno designérů : Claudio Sibille, Jméno klienta : Sibille.

Ludovico Office Zásuvka, Židle A Stůl Combo

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.