Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl

Minimum

Stůl Velmi lehký a jednoduchý ve výrobě a přepravě. Jedná se o velmi funkční design, i když je navenek velmi lehký a jedinečný. Tato jednotka je plně rozebíraná jednotka, kterou lze rozebrat a smontovat kdekoli. Délku lze kombinovat, protože to mohou být dřevěné-kovové nohy, sestavené pomocí kovových konektorů. Forma a barva končetin může být upravena podle požadavků.

Název projektu : Minimum, Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

Minimum Stůl

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.