Designový Časopis
Designový Časopis
Skříň

Deco

Skříň Jeden skříň visel nad druhým. Velmi unikátní design, který umožňuje, aby nábytek nevyplnil prostor, protože krabice nestojí na podlaze, ale jsou zavěšeny. To je velmi výhodné pro použití, protože krabice byly rozděleny do skupin, a tak bude pro uživatele velmi výhodné. K dispozici je barevná variace materiálů.

Název projektu : Deco, Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

Deco Skříň

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.